USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia Prado Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia

Förhandsbokning
2026-09-23
2026-09-24

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

40

Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia

 Wi-Fi
 Luftkonditionering
 Husdjur

Husdjur tillåtna


När du bor i Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia kan du besöka Praia de Guaratiba, som ligger mindre än 10 minuters promenad bort. Den här villan med 4 badrum, som har en privat pool, är perfekt för upp till 12 gäster.

Gästerna kommer att njuta av utsikten över trädgården från denna villa.

Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök på boendet.


Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Husdjur tillåtna

På rummet

  • Luftkonditionering

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 23:59
Utcheckning: senast 14:00

Vanliga frågor

  • Finns det Wi-Fi i Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia?

    Ja, Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia erbjuder Wi-Fi.
  • Är husdjur tillåtna i Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia?

    Gästerna får bo på Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia med sina husdjur.
  • Vilken utsikt erbjuds i semesterbostaden?

    Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna i semesterbostaden.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-09-23
2026-09-24

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Casa Capraia Guaratiba Prado Bahia, Brasilien

Rua Intra Guaratiba Prado Bahia, Prado, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved